Megbízható, nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK

(HF 10-7253)

pozícióba.

Feladat:

  • Berendezések beüzemelése, specifikálása és képességvizsgálata,
  • Berendezések felkészítése új termékek gyártására,
  • Hibaelhárítás,
  • Tesztprogramok és eljárások fejlesztése,
  • Műszaki leírások készítése.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Angol vagy német nyelvismeret,
  • Digitális és méréstechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiemelkedő juttatási csomag, céges autóbusz.

Munkakezdés: Akár azonnal.
Munkavégzés helye: Heves megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 10-7253-as” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Projektvezető

HSA Kft.

Projektvezető  Feladatok: Vevői projektek időte...
Heves

Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az a...
Heves

Méréstechnikus

HSA Kft.

Méréstechnikus Feladatok: Mérési feladatok komp...
Heves