Nemzetközi, stabil háttérrel rendelkező autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK

 (HF 10-7127)

pozícióba.

Feladatok

  • Tesztelések elvégzése majd kiértékelése a vevői igényeknek megfelelően,
  • Teszteljárások kidolgozása, fejlesztése, optimalizálása,
  • Tesztelési dokumentációk készítése,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7127"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése