Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK

 (HF 10-6879)

pozícióba.

Feladatok

  • Validációk (funkcionális, design, process) és requalifikációs tesztek elvégzése labor környezetben,
  • A különböző projektek tesztjeinek kidolgozásában való részvétel,
  • A tesztlabor fejlesztésében, üzemelésében valamint a szükséges eszközök beszerzésében való részvétel,
  • A különböző mérő, funkcióvizsgáló, tesztelő eszközök specifikálásában, kivitelezésében való részvétel,
  • Gépek kalibrálásában való aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: villamosmérnök),
  • Elektronikai / autóipari területen szerzett tapasztalat előny, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Programozási ismeretek,
  • Előny: a méréstechnika területén vagy a gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Veszprém megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6879"-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése