www.cvonline.hu

TESZTMÉRNÖK (GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS)

  • A hirdetés 209 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

TESZTMÉRNÖK
(GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS)

Feladatkör:

  • Elektronikai gyártóüzem munkájának technológiai támogatása
  • Félkész- és késztermékek vizsgálatára használatos mérőberendezések mérésre való felkészítése, sorozatgyártás támogatása
  • Mérési eredmények kiértékelése, hibaanalízis elvégzése
  • Javaslattétel korrekciós intézkedésre
  • Mérőprogramok készítése
  • Mérőeszközök karbantartásának koordinálása, kalibrációs folyamat támogatása
  • Meglévő technológiák üzemeltetése, optimalizálása
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése, változtatások bevezetése

Szükséges képzettség:

  • Villamos-, mechatronikai mérnöki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvismeret
  • Megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Elektronikai technológia szakon megszerzett végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016.08.07-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő