www.cvonline.hu

Tesztmérnök (gépészmérnök)

  • A hirdetés 374 napja lejárt

(jelige: 2016_ED_Testeng)
Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Teszt specifikációk, dokumentumok elkészítése vevői elvárások alapján
  • Költségkalkulációk elkészítése
  • Validációs tesztek/mérések tervezése, előkészítése, támogatása, felügyelete
  • Tesztriportok elkészítése a vevői elvárások, előírások alapján
  • Projektvezetők és teszt technikusok munkájának támogatása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • Alapvető méréstechnikai ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Amit az új kollégának kínálunk:

  • Szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb autóipari cégénél
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődsének támogatása (Ingyenes oktatások, tréningek)
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Személyre szabható cafeteria rendszer
  • Bosch dolgozói kedvezmények városszerte
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Ingyenes védőoltás, egészségmegőrző szűrővizsgálati programok
  • Dolgozói ajánlási rendszer
  • Széles körű sportolási lehetőségek, túra programok, nyári táboroztatás dolgozóink gyermekeinek, Bosch rendezvények, nyílt napok

A Bosch csoport Miskolcon:
A Bosch csoport vezető technológiai és szolgáltató vállalat. Minden tevékenységünk során a tartós sikert és a vezető piaci pozíciót tartjuk szem előtt. Cégalapítóink szellemiségének megfelelően kimagasló a társadalmi felelősségvállalásunk.
Bosch alkalmazottként értékeink mindennapi megélése rendkívüli módon összetart minket, vállalati kultúránk sokféleségéből erőt merítünk. Feladatainkat kihívásként értékeljük, örömmál vállalunk felelősséget és büszkék vagyunk arra, hogy a Boschnál dolgozunk.
A miskolci telephelyen 2002-ben kezdte meg működését a Robert Bosch Power Tool Kft. és 2003-ban a Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket, és ebben számítunk munkatársaink teljesítményére.
A miskolci Boschnál dolgozva Te is lehetőséget kaphatsz karriered építéséhez egy olyan ígéretes jövővel, amely életed során elkísér majd.

A Bosch sikerének kulcsa az innovációs képesség és a kimagasló szakértelem. Úgy érzed, hogy képes vagy folyamatosan megújítani a tudásodat? Akkor együtt sikeresen megfelelhetünk a jövő kihívásainak!
A Te sikertörténeted hol kezdődik?

Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német