TESZTMÉRNÖK - fékvezérlő rendszer - mechatronikai ismeretekkel

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 806565

Megbízónk nagy tradíciójú multinacionális járműipari gyártóvállalat, tevékenységi területén piacvezető. Számára keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A fékvezérlő rendszer pneumatikus elemeinek vizsgálata
  • Kísérlettervezés, mérőrendszer megtervezése és felépítése
  • Műszeres mérések végrehajtása, eredmények kiértékelése, dokumentáció készítése - labor méréstechnika
  • Fejlesztési csoport támogatása mérési eredményekkel, tapasztalatokkal
  • Prototípusok vizsgálata, szériaengedélyezések
  • Reklamációk kivizsgálása, hibaanalízis

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Angol nyelvtudás, német nyelv előnyt jelent
  • Gyártástámogatás, kísérleti fejlesztés,labor vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kisebb labor szerelések, méréstechnikai jártasság,
  • Finommechanikai, optikai és mechatronikai ismeretek elengedhetetlen feltételei a pozíció betöltésének
  • Gyakorlatias gondolkodásmód, kreativitás, precizitás, jó manuális készség

ELŐNYT JELENT

  • Pneumatikus vagy elektronikus vezérlőrendszerek ismerete
  • Méréstechnikai és statisztikai ismeret
  • Pro/E, LabView ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődést biztosító, felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség