TESZTMÉRNÖK - fékvezérlő rendszer - mechatronikai ismeretekkel

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 405380

Link megjelenítéseimages/editor/1289322710.jpg" border="0" />

Megbízónk nagy tradíciójú multinacionális járműipari gyártóvállalat, tevékenységi területén piacvezető. Számára keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

TESZTMÉRNÖK - fékvezérlő rendszer - mechatronikai ismeretekkel

FELADATOK
- A fékvezérlő rendszer pneumatikus elemeinek vizsgálata
- Kísérlettervezés, mérőrendszer megtervezése és felépítése
- Műszeres mérések végrehajtása, eredmények kiértékelése,
  dokumentáció készítése - labor méréstechnika
- Fejlesztési csoport támogatása mérési eredményekkel,   tapasztalatokkal
- Prototípusok vizsgálata, szériaengedélyezések
- Reklamációk kivizsgálása, hibaanalízis

ELVÁRÁSOK
- Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
- Angol nyelvtudás, német nyelv előnyt jelent
- Gyártástámogatás, kísérleti fejlesztés,labor vagy hasonló területen
  szerzett tapasztalat
- kisebb labor szerelések, méréstechnikai jártasság,
- finommechanikai, optikai és mechatronikai ismeretek    elengedhetetlen feltételei a
  pozíció betöltésének
 - Gyakorlatias gondolkodásmód, kreativitás, precizitás, jó manuális
  készség

ELŐNYT JELENT
- Pneumatikus vagy elektronikus vezérlőrendszerek ismerete
- Méréstechnikai és statisztikai ismeret
- Pro/E, LabView ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
- Szakmai fejlődést biztosító, felelősségteljes feladatok
- Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Várjuk fényképes, magyar, angol és/vagy német nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos  megnevezését:  Tesztmérnök, Budapest

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése