www.cvonline.hu

Tesztmérnök (CNC)

  • A hirdetés 221 napja lejárt

Feladatok

• SI termékcsalád megismerése
• Tesztkörnyezet kialakítása
• Hardware-software telepítés, konfigurálás
• Tesztterv, tesztadatbázis kidolgozása
• Tesztautomaták létrehozása
• Tesztautomatákfuttatása
• Aktív kapcsolattartás a fejlesztőkkel és ügyféllel angol vagy német nyelven

Elvárások

• Felsőfokú végzettség mérnök/ informatika területen (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
• Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
• Fejlett informatikai tudás
• Logikus gondolkodás
• Rendszerszemlélet
• Precíz munkavégzés
• Jó kommunikációs készség

Előny

• Tesztelési, tesztautomatizálási módszerek ismerete
• CNC tapasztalat
• SINUMERIK
• Windows szerver ismeret
• SQL DB
• Hyper-V
• STEP7
• Hibakövető és verziókezelési eszközök ismerete
• Szoftvertesztelés területén szerzett tapasztalat
• Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb információ

Amit a cég kínál:

• Dinamikus érdekes feladatok
• Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
• Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
• Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
• Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
• Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség
• Kerékpárosbarát munkahely
• Rugalmas munkarend

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika