www.cvonline.hu

Tesztmérnök (Automata sebességváltó vezérlő szoftver)

  • A hirdetés 446 napja lejárt

Tesztmérnök (Automata sebességváltó vezérlő

szoftver)

B35TM-BBp

Autóipari beszállító partnercégünk csapatába keresünk tesztmérnök kollégát.

Feladatok:

  • Automatikus tesztek fejlesztése automata sebességváltók vezérléséhez
  • Szoftverváltoztatások verifikálása ügyfél specifikáció alapján (black-boksz tesztek)
  • Standard tesztek végrehajtása adott specifikáció alapján
  • Standard tesztekre automatizálási eljárások kidolgozása, kivitelezése
  • Egyeztetés és aktív kommunikáció a fejlesztőkkel
  • Tesztelési folyamatok optimalizálása
Tapasztalat:
  • Felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat tesztelési területen
  • Beágyazott rendszerek ismerete
  • HW ismeretek
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, készség a csapatmunkára, terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • C, C#, C++ programozási ismeretek
  • CAN ismeret
  • Autóipari területen szerzett tapasztalat
  • Gépjármű-diagnosztikai, illetve CARB ismeretek

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol