www.cvonline.hu

Tesztmérnök - Applikációs mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.24.
Jelentkezési határidő: 2015.05.30.
Hirdetés azonosító: 922073

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális, német gyártó partnerünk budapesti K+F központjába keresünk munkatársat Applikácós Mérnök pozícióba.

Feladatok:

- Nemzetközi vevők (járműgyártók) támogatása fék és egyéb járműrendszerek beépítésében, jóváhagyásában
- Járműtesztek és vizsgálatok elvégzése
- Mérő-, adatgyűjtő rendszerek használata
- Törvényi megfelelőség vizsgálata
- Műszaki megoldások, rendszerjavaslatok készítése a vevők számára
- Vevői projektek koordinálása, vevői kapcsolatok ápolása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség gépész-, vagy járműgépész területen
- Méréstechnikai ismeretek
- B és C kategóriás jogosítvány (C kategória megszerzését a vállalat támogatja)
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Utazási hajlandóság
- Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Nagyfokú önállóság

előny:

- Járművizsgálat területén szerzett jártasság
- D és/vagy E kategóriás jogosítvány
- Az angol nyelvtudáson kívül bármilyen más nyelv ismerete

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a