www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 976302
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
TESZTMÉRNÖK (AK)

Feladatok:
  • Tesztmódszerek megválasztása, folyamatok, szoftverek összeállítása, fejlesztése;
  • Tesztberendezések kalibrációja és karbantartása;
  • Munkautasítások Dokumentációk elkészítése (pl. tesztberendezésekhez, tesztszoftverekhez) és oktatása;
  • A jelenlegi termékek gyártásának, illetve az új termékek bevezetések támogatása;
  • A teszttel és hibakereséssel kapcsolatos projektek támogatása;
  • Az eredmények hatáselemzése, javaslattétel technológiai / funkcionális / méréstechnikai fejlesztésekre, azok megvitatása a termék fejlesztéséért felelős és abban közreműködő társosztályokkal;
  • technikusi csapat szakmai támogatása

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki / mérnöki végzettség.
  • Szakmai területen szerzett 3-5 éves tapasztalat.
  • Folyékony/tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előny:
  • Villamosmérnöki (lehetőleg gyengeáram) végzettség.
  • Ipari elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat.
  • Programozói és áramkör tervezői gyakorlat.
  • LEAN gondolkodásmód

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Jelentkezzen online magyar nyelvű szakmai önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Ködöböcz Adrienn (E-mail cím megjelenítése)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Borsod-Abaúj-Zemplén