www.cvonline.hu

Tesztmérnök – tesztberendezés specialista

  • A hirdetés 1224 napja lejárt

Jelige: 2014_EB_TEST_F

Feladatok:

  • speciális automatizált indítómotor - vagy generátortesztelő tesztberendezések működtetése
  • innovatív tesztelési technológiák megvalósítása
  • követelmények kidolgozása tesztberendezések új generációjához
  • tesztelési kapacitás biztosítása fejlesztési projektek számára
  • műszaki támogatás fejlesztőmérnökök és a vevők számára
  • nemzetközi projektekben való részvétel

Elvárások:

  • villamosmérnök (esetleg gépész vagy informatikus) végzettség
  • tapasztalat C#, XAML, Visual Basic, MS Development Environment használatában
  • angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés
  • szakmai elmélyültséget igénylő specialista karrierút iránti hajlam

Előnyt jelent:

  • tesztelés, mérés vagy minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • tesztberendezések üzemeltetésében és programozásában szerzett tapasztalat
  • tapasztalat nemzetközi környezetben történő együttműködésben
  • jártasság mérési adatok kiértékelésében
  • tapasztalat automatizált rendszerek üzemeltetésében
  • gyakorlat statisztikai módszerek alkalmazásában
  • német nyelvtudás

Az Ön sikertörténete hol kezdődik? Jelentkezzen most!

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő