www.cvonline.hu
Tesztmenedzser
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.07.10.
Jelentkezési határidő: 2015.07.07.
Hirdetés azonosító: 933728
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi profilú partnerünk számára keresünk új munkatársat, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A tesztelési stratégia meghatározása a projekt környezetének megfelelően,

  • A tesztelési környezet megtervezése, tesztkörnyezetek kialakíttatása,

  • A konkrét tesztelési terv kidolgozása, tesztelés erőforrásainak becslése,

  • A tesztek elkészítésének és végrehajtásának felügyelete, minőségbiztosítása,

  • A tesztelési tevékenység folyamatos figyelése, a tesztelők támogatása (monitoring),

  • A tervtől való eltérés figyelése, az okok megkeresése és a szükséges teendők meghatározása.
  • Elvárások

  • Több éves IT projekt bevezetési tapasztalat, tesztelői, tesztkoordinátori szerepkörben

  • Több éves gyakorlat tesztmenedzsment eszközök használatában

  • ISTQB CTFL (Foundation Level) vizsga

  • Tesztautomatizáló eszközök ismerete

  • Széleskörű tesztelési módszertani ismeretek

  • Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írott és beszélt)

  • Kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés

  • Pontos, igényes munkavégzés

  • Számítástechnikai szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődés igénye, önképzés

  • Előnyök

  • ISTQB CTAL vagy CTEL szintű Test Manager vagy Test Management vizsga

  • Banki számlavezető rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat

  • Pénzügyi projektekben szerzett tapasztalat

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

  • Csapatvezetési tapasztalat

  • Agilis és motivált személyiség

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió