www.cvonline.hu
Tesztmenedzser
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.17.
Jelentkezési határidő: 2014.02.20.
Hirdetés azonosító: 700218
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi profilú partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A tesztelési stratégia meghatározása a projekt környezetének megfelelően,
  • A tesztelési környezet megtervezése, tesztkörnyezetek kialakíttatása,
  • A konkrét tesztelési terv kidolgozása, tesztelés erőforrásainak becslése,
  • A tesztek elkészítésének és végrehajtásának felügyelete, minőségbiztosítása,
  • A tesztelési tevékenység folyamatos figyelése, a tesztelők támogatása (monitoring),
  • A tervtől való eltérés figyelése, az okok megkeresése és a szükséges teendők meghatározása.

Elvárások

  • Több éves IT projekt bevezetési tapasztalat, tesztelői, tesztkoordinátori szerepkörben
  • Több éves gyakorlat tesztmenedzsment eszközök használatában
  • ISTQB CTFL (Foundation Level) vizsga
  • Tesztautomatizáló eszközök ismerete
  • Széleskörű tesztelési módszertani ismeretek
  • Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írott és beszélt)

Előnyök

  • ISTQB CTAL vagy CTEL szintű Test Manager vagy Test Management vizsga
  • Banki számlavezető rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • pénzügyi projektekben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes német nyelvtudás

Egyéb jellemzők

  • Csapatvezetési tapasztalat
  • Agilis és motivált személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Kategória
IT / Informatika
Régió