www.cvonline.hu

Tesztmenedzser - Media streaming

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 804408
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Megbízónk által fejlesztett kliens alkalmazások funkcionális és UI/UX tesztelése.

Feladatkör, felelősségek:    • Tesztjegyzőkönyv készítés,

• Tesztesetek, teszteljárások elkészítése és aktualizálása,

• Ügyfelektől érkező visszajelzések validálása,

• Kapcsolattartás az ügyfél tesztelőivel,

• Hibajavítási feladatok kiadása fejlesztők felé,

• Tesztelő csapat koordinálása és minőségi kontrollja a mindenkori projektterveknek megfelelően,

• Automatizált tesztelési módszerek bevezetése,

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Szakirányú felsőfokú végzettség,

• Legalább 3 éves tapasztalat nagyobb projektekben,

• Windows Server, Windows client,

• iOS, Android, Windows Phone,

• Hálózatok, hálózati eszközök ismerete,

• Jó problémamegoldó képesség,

• Határidők betartása,

• Megbízható, rugalmas, lelkes, ambíciózus, a technológia és a minőség irányába elhivatott pályázók jelentkezését várjuk.

Előny:

• Fejlesztői tapasztalat,

• tesztelői szoftverek ismerete,

• Kisebb csapat vezetésében tapasztalat.

Nyelvtudás:    Középfokú angol

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalat, fő profilja a prémium média streaming megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Amit megbízónk kínál:

•- Vonzó kereseti lehetőség egy dinamikusan fejlődő fiatalos modern környezetben,

•- Saját ötletek kifejezett támogatása,

•- A munkavégzés csapatban, scrum alapon történik.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.