www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 830273
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Ügyfelünk banki informatikai rendszerek készítésére és bevezetésére szakosodott társaság.
Fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció. A cég Magyarországon kívül 6 országban vesz részt informatikai projektekben.

TESZTMENEDZSER (E-A02)

Pozíció leírása, feladatok:
•    Teszt stratégia, teszt koncepció létrehozása, lebonyolítási ütemterv kidolgozása
•    Komplex tesztelési feladatok önálló ellátása
•    A teszt csapat szakmai irányítása, feladatok szétosztása és számonkérése
•    Tesztelési folyamatok koordinálása
•    Tesztelési tevékenységekkel kapcsolatos erőforrás tervezés
•    Kapcsolattartás az ügyféllel a tesztelés során

Elvárások:
•    Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
•    Banki és/vagy informatikai rendszer implementációs projektekben szerzett tapasztalat
•    Minimum 2 éves teszt menedzsment tapasztalat
•    Tesztelési folyamatok és módszertanok ismerete
•    Vezetői készségek (ösztönzés és motiválás, delegálás és feladatok nyomon követése, az egyéni teljesítmény értékelésének képessége)
•    Csoportmunka irányításában szerzett tapasztalat
•    Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyök:
•    Tesztelői és projektvezetői tapasztalat
•    IQSTB vizsga
•    Angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk:
•    Dinamikus, fiatal csapat
•    Kellemes munkakörnyezet
•    Versenyképes jövedelem
•    Változatos, önálló és felelősség teljes munkavégzés
•    Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, normál irodai órák
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az oldalon.
További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió