www.cvonline.hu

Tesztmenedzser (B19)

  • A hirdetés 178 napja lejárt

Tesztmenedzser

B19

Magyar tulajdonú, 2004 óta dinamikusan növekedő nagyvállalatok számára szoftverfejlesztési-, rendszerintegrációs-, tesztelési- és üzleti tanácsadói szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk részére keresünk Tesztmenedzser pozícióba jelöltet.

Feladatok:

  • Tesztautomatizálási rendszerek fejlesztése.
  • Tesztelési erőforrások becslése, költségtervezés.
  • Tesztelési folyamatok koordinálása, tesztelési feladatokkal kapcsolatos erőforrás-tervezés, feladat ütemezés.
  • Tesztstratégia, tesztkoncepció, tesztelési megközelítés, tesztterv kialakítása.
  • Aktív részvétel komplexebb tesztelési feladatok megoldásában.
  • A tesztelő csapat (3-4 fő) szakmai irányítása, a feladatok delegálása és számonkérése.
  • Aktív kapcsolattartás a projektvezetővel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel, üzleti területek képviselőivel, egyéb érintettekkel.
  • Részvétel a teszteléssel kapcsolatos tanácsadói munkában.
  • Hibaanalízisben támogatás nyújtása.

Tapasztalat:

Elvárások:
  • Felsőfokú informatikus végzettség (OKJ vagy egyetem/főiskola).
  • Automatizált szoftver tesztelés fejlesztésben szerzett releváns operatív és vezetői gyakorlat.
  • Java programozási alapismeretek.
  • Önálló, precíz és proaktív munkavégzés.
  • Rugalmas és nyitott személyiség.
  • Pár éves csoportvezetői tapasztalat. „People management” skill-ek
  • Középfokú, vagy magasabb szintű angol nyelvismeret.
"Nice to have":
  • Különböző tesztmódszertanok ismerete.
  • Tesztmenedzsment, hibamenedzsment alkalmazások ismerete.
  • ISTQB képesítés.
  • Távközlési, pénzügyi, vagy energetikai -szektorban szerzett tapasztalat.
  • Alvállalkozói státusz preferált a munkavégzés során.
  • Azonnali munkakezdés.
Amit a cég kínál:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kellemes, modern munkahelyi környezet
  • Színvonalas tanácsadói és informatikai tudás
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Rugalmas, innovatív környezet.

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő