www.cvonline.hu

TESZTLABORMÉRNÖK (pályakezdőket is várunk)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 842076
Link megjelenítéseimages/editor/1348743489.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Szériagyártás, prototípus gyártás felügyelete
  • Hibafelismerés, keresés, behatárolás
  • Nyomaték szenzorok validációinak elkészítése,
  • Design validáció, process validácó készítése,
  • Termék fejlesztésben való közreműködés, validációs dokumentációk elkészítése

ELVÁRÁSOK

  • Villamosmérnöki egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Angol nyelvtudás (kommunikációs szint)
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek
  • Méréstechnika területén szerzett tapasztalat: min. 1 év
  • Termelés, gyártás-előkészítés területén szerzett tapasztalat: min. 1 év

ELŐNYT JELENT

  • Elektronikai, ill. elektrotechnikai gyakorlat
  • Autóiparban szerzett gyakorlat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTLABORMÉRNÖK (pályakezdőket is várunk), Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése