www.cvonline.hu

Tesztlabor mérnök

  • A hirdetés 680 napja lejárt

Cégünk az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár nyolcadik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

Az Eastjob multinacionális partnercége számára keres Veszprém megyei munkavégzésre Tesztlabor mérnök

pozícióra munkatársat. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség és a kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

-     Funkciónális validációk valamint Design és Processz Validációk és Requalifikációs tesztek végrehajtása.

-      P1 és P0 projektekben részvétel

-  tesztlabor fejlesztésében, eszközeinek beszerzésében, beüzemelésében, karbantartásában való aktív részvétel

-  részvétel a tesztelő-, funkcióvizsgáló-, mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében és rendszerbe installálásában

-   közreműködés az éves szériafelügyeleti tervek elkészítésében

-  gyártósori végellenőrző gépek kalibrálásában való részvétel

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

-          Villamosipari egyetemi vagy főiskolai végzettség

-          Angol nyelvtudás (kommunikációs szint)

-          Programozási ismeretek

-          Minőségügyi rendszerek ismerete

-          Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek

-          Általános gépészeti ismeretek

-          Méréstechnika területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év

-          Termelés, gyártás-előkészítés területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év

-          Hibafelismerés, -keresés, -behatárolás

-          Önállóság, problémamegoldás

Munkavégzés helye: Veszprém megye

A jelentkezéseket kérjük küldjék az E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Veszprém
Miskolc
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol