www.cvonline.hu

Tesztlabor mérnök

  • A hirdetés 785 napja lejárt

Cégünk az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár nyolcadik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

Az Eastjob multinacionális partnercége számára keres Veszprém megyei munkavégzésre

pozícióra munkatársat. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség és a kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Funkciónális validációk valamint Design és Processz Validációk és Requalifikációs tesztek végrehajtása.
  • P1 és P0 projektekben részvétel
  • tesztlabor fejlesztésében, eszközeinek beszerzésében, beüzemelésében, karbantartásában való aktív részvétel
  • részvétel a tesztelő-, funkcióvizsgáló-, mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében és rendszerbe installálásában
  • közreműködés az éves szériafelügyeleti tervek elkészítésében
  • gyártósori végellenőrző gépek kalibrálásában való részvétel

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Villamosipari egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Angol nyelvtudás (kommunikációs szint)
  • Programozási ismeretek
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek
  • Méréstechnika területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év
  • Termelés, gyártás-előkészítés területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év
  • Hibafelismerés, -keresés, -behatárolás
  • Önállóság, problémamegoldás

Munkavégzés helye: Veszprém megye

A jelentkezéseket kérjük küldjék az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol