www.cvonline.hu

Tesztlabor mérnök

  • A hirdetés 780 napja lejárt
Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk Tesztlabor mérnök kollégát.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Feladat:
  • Szériában futó termékek tesztelésének felügyelete
  • Riportok készítése a tesztelési folyamatról
  • Teszt berendezés, tesztelési folyamat monitorozása
  • Mérések koordinálása
  • Tesztfolyamatok hatékonyságának javítása
  • Szériagyártás támogatása

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:

Elvárás:

  • Hasonló területen (méréstechnika, tesztelés, termelés, gyártás-előkészítés) szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek

Előny:

  • Autóiparban szerzett gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, pl. SAP (alapismeretek)

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: V01tlm

Egyéb hasonló állások Önnek
Gyártósori összeszerelő VALEO-RÉSZMUNKAIDŐS

PROHUMAN

Autóipari ...
Veszprém

Gyártósori összeszerelő VALEO

PROHUMAN

Veszprém

Gyártástámogató mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-1492)

Man at Work Kft.

Feladatok: A gyártás műszaki hátterének biztosí...
Veszprém