www.cvonline.hu

TESZTLABOR MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1081942

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Környezetközpontú validációs tesztek előkészítése, végrehajtása, elemzése, dokumentáció elkészítése
  • Új termékek bevezetésének illetve termékmódosítások valamint termék áttelepítések támogatása
  • Vevői előírások, termékspecifikációk, normák és egyéb érvényben lévő követelmények betartása; tesztek, mérések és analizálások végrehajtásakor
  • Specifikációktól, vevői követelményektől való eltérés esetén a hibaforrás megszüntetésére tett javaslattétel kidolgozásában aktív közreműködés
  • Szériagyártás felügyelete
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása
  • Tesztelő funkcióvizsgáló-; mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, rendszerbe installálásában való részvétel
  • Projektek teszt terveinek, vizsgálatainak kidolgozásában való aktív közreműködés
  • Aktív kommunikáció a projektben résztvevő más szakterület vagy telephely kollégáival

Elvárások

  • Villamosmérnök/Gépészmérnök végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek
  • Méréstechnika területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év
  • Termelés, gyártás-előkészítés területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év

Előnyt jelent

  • Elektronikai, ill. elektrotechnikai gyakorlat: min. 1-2 év
  • Autóiparban szerzett gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, pl. SAP (alapismeretek)

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTLABOR MÉRNÖK, Veszprém megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország