www.cvonline.hu

Tesztlabor Mérnök

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Tesztlabor mérnök kollégát keresünk autóipari beszállító partnercégünk számára.

Pozíció azonosító: P01TM

Kategória: Mérnök - Gyártás, Tesztmérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok, Német - középfok

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladatok

  • Kapcsolattartás vevőkkel illetve projektvezetőkkel angol/német nyelven
  • Termikus vizsgálatok végrehajtása a vonatkozó vevői előírások szerint
  • Mérési eredmények kiértékelése, dokumentációkészítés
  • Kísérlettervezés, mérőrendszer megtervezése és felépítése
  • Fejlesztői csoport támogatása mérési eredményekkel, tapasztalatokkal

Elvárások

  • Villamos- vagy  mechatronikai mérnök diploma
  • Erős angol vagy német nyelvtudás
  • Legalább két év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos Excel tudás
  • Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség
  • Csapatszellem
  • Felelősségvállalás
  • Következetesség
  • Precizitás

Előny

  • Statisztikai módszerek ismerete
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Egyéb információ

  • 13 havi fizetés
  • cafeteria
  • utazási-, vagy albérlet-támogatás
  • nyelvtanulás támogatása

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő