www.cvonline.hu

Tesztlabor mérnök - Veszprém (Referenciaszám: RE-453)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1036407

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy gépészmérnök diploma
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Érdeklődés az autóipari elektronikai termékek és a méréstechnika iránt
  • Alapvezető elektronikai, elektrotechnikai és mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Jó problémamegoldó és elemző készség

Előny:

  • Autóiparban szerzett gyakorlat
  • LABVIEW tapasztalat
  • Méréstechnika területén szerzett tapasztalat
  • Termelés, gyártás-előkészítés területén szerzett tapasztalat
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP)

Főbb feladatok:

  • Vevői előírások szerinti tesztek, mérések és analizálások végrehajtása a szériagyártásban és a fejlesztések során
  • Teszteredmények analizálása, jelentések készítése
  • A specifikációktól, a vevői követelményektől való eltérések felkutatása
  • Javaslattétel a hiba forrásának megszüntetésére
  • Projektek tesztjeinek, vizsgálatainak kidolgozásában való aktív közreműködés
  • Részvétel a tesztelő-, funkcióvizsgáló-, mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében és a rendszerbe installálásában

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat kutatás-fejlesztés és gyártás területére egyaránt.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-453-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-56-61-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)