www.cvonline.hu

TESZTKÖZPONT VEZETŐ – járműipar, regionális feladatkör

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 703503

Link megjelenítéseimages/editor/1351074425.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk nagy tradíciójú globális járműipari fejlesztő- és gyártó csoport magyarországi vállalata. Termékpalettáját futómű dinamikai részegységek, fedélzeti szerkezet-komponensek és vezérlések képezik. A közlekedésben naponta több mint egy milliárd ember támaszkodik világszerte termékeinek magas minőségére és megbízhatóságára. Számára keresünk vezető munkatársat regionális feladatkörrel az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A Tesztközpont vezető az ügyvezető közvetlen irányítása alatt végzi tevékenységét. Feladata a Teszt Center szakmai tevékenységének, folyamatainak megszervezése és irányítása. A Központ és az érintett vállalati területek közötti munkák összehangolása. A Központ eszközeinek és szakmai kompetenciájának optimális kihasználása az egyes üzletágak igényeinek figyelembe vételével. A Teszt Center műszaki stratégiájának kialakítása, a folyamatos fejlődés biztosítása.
  • A Teszt Center műszaki igényeinek (infrastruktúra, gépek, eszközök) megfelelő fejlesztési tervek kidolgozása és összehangolása az üzletágakkal és az ehhez kapcsolódó pénzügyi tervek kialakítása és elfogadtatása
  • A terület napi szintű munkájának irányítása, kapacitások megfelelő elosztása
  • A szükséges vizsgálati módszerek meghatározása, standardizálása, folyamatos fejlesztése
  • Mérőeszközök megfelelő minőségben történő használatának biztosítása
  • A munkavégzés hatékonyságát és minőségét jellemző mérőszámok (KPI) meghatározása, a mutatókértékelése és ezek alapján javító intézkedések meghatározása
  • A szükséges kompetencia szint eléréséhez szükséges képzések szervezése, biztosítása.
  • A területre vonatkozó motivációs rendszer kidolgozása, bevezetése, munkatársak értékelése.
  • Munkavédelmi, egészségvédelmi előírások betartásának biztosítása.
  • A teszteredmények felhasználásával a termékfejlesztési folyamat hatékony támogatása
  • Szakmai koordinációs Műszaki értekezletek lebonyolítása, az ügyvezetés rendszeres tájékoztatása

ELVÁRÁSOK

  • Egyetemi MSc diploma, gépészmérnök vagy hasonló releváns szakirány
  • Angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Mechanikai méréstechnikai elméleti szakmaiés gyakorlati ismeretek
  • Labor vezetői és vizsgálati tapasztalat, járműipari, fémfeldolgozó- és fémszerkezeti ágazat előny
  • Projektvezetési ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vezetői alapfizetés
  • Jelentős teljesítményprémium, 13. havi fizetés
  • Cégautó

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTKÖZPONT VEZETŐ – járműipar, regionális feladatkör, Budapest környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése