www.cvonline.hu

Tesztkörnyezet menedzser (német nyelvtudással)

  • A hirdetés 677 napja lejárt

Multinacionális telekommunikációs cég keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos német nyelvtudás (napi szintű használat szóban és írásban) és minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
  • 1-2 év Informatikai területen (helpdesk (L2), tesztelés, rendszeradminisztráció) szerzett tapasztalat
  • Erős kezdeményező készség

Előny:

  • IT projektmunkákban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • T-HOME rendszerek integrációs tesztjeinek szakmai támogatása
  • Műszaki környezet megtervezése az aktuális és következő alkalmazás-releasek részére
  • A tesztkörnyezethez készült tervek egyeztetése
  • Process management és ownership tevékenységek ellátása
  • A megbízások helyzetének nyomon követése
  • Dokumentációk készítése

Amit kínálunk:

  • Belső szoftverfejlesztésekben való részvétel
  • A munkakörhöz szükséges ismeretek teljes körű betanítását
  • Rugalmas munkaidőt, akár home office lehetőséggel
  • Ergonómikus munkakörnyezet az Infoparkban

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő