www.cvonline.hu

Tesztfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 709 napja lejárt

Ha egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high tech cég munkatársa szeretnél lenni, és nem riadsz vissza a szakmai kihívásoktól, Rád várunk!

A National Instruments Kutatás + fejlesztés csapatába több éves tapasztalattal rendelkező Tesztfejlesztőt keres.

Főbb feladatok és hatáskör
• Tesztrendszerek, tesztkódok fejlesztése új NI termékekhez
• Tesztrendszerek átfogó dokumentálása és rendszerbe való integrálása
• Az új termékek teljes körű funkcionális megismerése
• Tesztfejlesztéssel kapcsolatos problémák megoldása, feladatok koordinálása
• Közös munkavégzés termékfejlesztőkkel, akár külföldi kiküldetésben is
• Kapcsolattartás külföldi project vezetőkkel
• Próbagyártások koordinálása a teszt oldalról, elemzések készítése
• Gyártásban lévő termékekkel kapcsolatban felmerülő fejlesztések elvégzése

Feltételek
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Legalább 3 év elektronikai gyártásban, teszt területen szerzett tapasztalat
• Elektronikai méréstechnika ismeretek
• Programozói ismeretek
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Önálló, nyitott és eredményorientált személyiség
• Jó kommunikációs készség, csapatmunkában való aktív részvétel
• Átfogó rendszerszemlélet
• Priorizálási képesség

Előny
• Villamosmérnöki, Műszaki Informatikai vagy Mechatronikai szakirányú diploma
• LabVIEW, TestStand ismeretek
• NI termékismeret
• Tesztfejlesztői tapasztalat
• Áramkörök tervezésében, építésében, javításában szerzett ismeretek

Amit kínálunk
- Versenyképes juttatási csomag
- Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
- Angol nyelv napi szintű használata
- Változatos termékskála
- High-tech gyártási technológiák használata
- Rugalmas munkaidő
- Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
- Dinamikus, összetartó csapat
- Ingyenes sportolási lehetőség

Cégünkről

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol