www.cvonline.hu

Tesztfejlesztő Mérnök

  • A hirdetés 368 napja lejárt

Feladatok

  • Részvétel WEB-alkalmazás automatizált tesztjeinek fejlesztésében, kliens és szerver oldalon egyaránt

  • Agilis csapatban való aktív részvétel

  • Kommunikáció a külföldi telephelyeken dolgozó kollégákkal, angol nyelven

Elvárások

  • Programozási tapasztalat (egyetemi projekteken szerzett tapasztalat esetében pályakezdők jelentkezését is várják!)

  • Tesztelési tapasztalat webes környezetben

  • Angol nyelvtudás

Előny

  • Agilis fejlesztési módszertan(ok) ismerete, arra való nyitottság

  • ISTQB / IREB vizsga

  • TCL ismeret

  • Coded UI ismeret

  • Jártasság kliensoldali tesztelésben

  • Etikus hacker ismeretek

  • C# ismeret

  • Usability tesztelői tudás

  • Német nyelvtudás

Egyéb információ

Amit a cég kínál:

  • Dinamikus érdekes feladatok

  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége

  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel

  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség

  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban

  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • Kerékpárosbarát munkahely

  • Rugalmas munkarend

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika