www.cvonline.hu

Tesztfejlesztő és alkalmazástechnikai mérnök gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 925526

Tesztfejlesztő és alkalmazástechnikai mérnök gyakornokot keresünk Magyarország vezető prémium-minőségű teljesítmény-elektronikai vállalathoz.

Feladatok:
  • Erősáramú berendezések - villamos hajtás, szolár inverter, szünetmentes tápegység
Elvárások:
  • Folyamatban lévő villamosmérnöki (erősáram), nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • LabView szoftver ismerete előny;
  • Automatizálási, mérés- és szabályozástechnikai ismerete előny;
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, önálló munkavégzés;
Amit kínálunk:
  • Bruttó 800 Ft/óra
  • 3 hónap után béremelés
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Bicske
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • H-P 8:00-17:00 óra között heti 3 munkanap
  • Munkavégzés helye:
  • Bicske (utazástámogatás)
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzodat küld el a E-mail cím megjelenítése-ra. Leveled tárgya legyen VIN-TESZT!