www.cvonline.hu

Teszterkarbantartó

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1000169

Flex állások

A Flextronics International Kft. (tabi) gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Teszterkarbantartói feladatok ellátása, teszt berendezések (in-circuit és funkciónális teszterek) zavartalan működésének biztosítása műszakos munkarend mellett
  • A teszterek javításának elvégzése, javítások dokumentálása
  • Teszterek megelőző karbantartásának ütemezett elvégzése és dokumentálása
  • Termelői sorok telepítéseiben való aktív résztvétel az 5S betartása mellett
  • Vevői és belső auditokon való aktív részvétel
  • A működési területre vonatkozó ISO 9000, ISO 14001, OHSAS 18001, TS 16949 előírások ismerete, betartása és betartatása
  • Általános környezetvédelmi, tűzvédelmi, munkavédelmi, minőségügyi előírások betartása és betartatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (elektromos szakirány és a technikusi végzettség előny)
  • Minumum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló és csapatmunkában való aktív részvétel

Előnyök

  • Alapfokú szakmai angol nyelvismeret
  • Programozási nyelvek ismerete
  • HP3070 típusú in-circuit teszter valamint az NI Labview/Teststand ismerete

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a következő e-mail címre.