www.cvonline.hu
Teszter - Java/.NET
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.05.27.
Jelentkezési határidő: 2015.07.01.
Hirdetés azonosító: 944119
lejárt

Dolgozz egy ütős fejlesztőgárda fontos láncszemeként Debreceni székhelyű multinacionális informatikai partnercégünknél teszterként!

Feladatok:

  • Szoftvertesztelés: tesztterv, tesztesetek meghatározása és futtatása
  • Bugkövető rendszer használata
  • Automatizált-tesztelési framework készítése, fejlesztése, fenntartása
  • Együttműködés a szoftverfejlesztő csapattal
  • Eredmények kommunikálása és logolása

Elvárások:

  • Legalább 1 év teszt-automatizálás területén szerzett tapasztalat
  • .NET vagy Java nyelvek ismerete teszt-automatizáláshoz szükséges szinten
  • MS Visual Studio, SQL Server ismeretek
  • Felsőfokú informatikai képesítés
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és extra juttatási csomag
  • Open-plan office környezet
  • Képzési lehetőségek, karrierlehetőség
  • Belvárosi iroda csendes környezetben
  • Dinamikus, multinacionális fejlesztői csapat
  • Külföldi utak lehetősége (Európa, USA)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.