www.cvonline.hu

TESZTELŐ

  • A hirdetés 526 napja lejárt

IT területen tevékenykedő partnercégeink számára keresünk manuális, illetve automatizált tesztelő kollégákat. A cégek izgalmas kihívásokkal teli munkalehetőséget kínálnak. Emellett a versenyképes fizetés, valamint a modern, magas minőségű munkakörnyezet sem elhanyagolható szempont.                Az új tesztelő kollégák egy barátságos, lelkes és fiatal csapatban fognak dolgozni.

feladatok:

►    Meghatározott követelmények alapján tesztesetek készítése

►    Manuális vagy automatizált tesztesetek végrehajtása

►    A talált hibák analízise és dokumentálása, majd a hibajavítások ellenőrzése

►    Részvétel a tesztelési tervek elkészítésében, a tesztelési módszerek és stratégiák javításában

►    Közvetlen együttműködés a tesztelőkkel és fejlesztőkkel

elvárások:

►    MSc vagy BSc diploma informatikai, mérnöki, vagy valamilyen kapcsolódó területen

►    Legalább 2-3 éves gyakorlati tapasztalat manuális vagy automatizált tesztelésben

►    Angol nyelvű kommunikáció szóban és írásban

►    Önállóság, de egyben team-munkára való alkalmasság

►    Műszaki, analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség

►    ISTQB vizsga előnynek számít

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötleteket adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő