www.cvonline.hu
Tesztelő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 917748
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Dinamikusan fejlődő, szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk megfelelő embereket TESZTELŐ munkakör betöltésére az alábbi paraméterekkel:

Feladatok

  • Tesztesetek tervezése, végrehajtása

  • komplex tesztelési feladatok elvégzése önállóan vagy csapatmunkában

  • automata vagy manuális módon tesztelések végzése

  • dokumentációs feladatokat ellátása

  • kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztőkkel a tesztelés során
  • Elvárások

  • Informatikai végzettség vagy informatikai tapasztalat

  • Legalább fél év tesztelői tapasztalat tesztelési projektekben

  • Tesztelési módszertanok ismerete (előny)

  • Tesztelési eszközök ismerete (előny)

  • Jó kommunikációs képesség, felelősség vállalás, csapatmunka

  • Ügyfélközpontú, felhasználóbarát, logikus gondolkodás

  • Precizitás, pontosság

  • Előnyök

  • ISTQB vizsga

  • Idegen nyelv tudás

  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat

  • Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér

  • SQL ismeretek

  • Amit ajánlunk

  • érdekes projekteket, szakmai kihívásokat

  • tesztelési módszertanok megismerését, célirányos fejlődési lehetőségeket

  • versenyképes jövedelem

  • stabil munkakörnyezetet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió