www.cvonline.hu

Tesztelő

  • A hirdetés 726 napja lejárt

Telekommunikációs szoftver fejlesztéséért felelős csapatunkba keresünk tesztelőket, manuális és automatizált tesztelési feladatokra.

Fő feladatok:

- Tesztesetek megtervezése
- Teszt forgatókönyvek összeállítása, tesztek végrehajtása
- Funkcionális, integrációs, terheléses és end user tesztek elvégzése
- Elvégzett tesztek kiértékelése, riportálása, hibák újratesztelése
- Folyamatos kapcsolattartás szoftverfejlesztő csapatokkal (.Net)
- Dokumentációk elkészítése

Elvárás:

- Min. 1-2 éves manuális tesztelésben szerzett tapasztalat
- SQL alapfokú ismerete
- Középfokú angolnyelv-tudás

Előny:

- Automatizált tesztelési tapasztalat
- Telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
- Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete (pl. Scrum)
- Linux/Unix, IP-s és konfigurációs alapismeretek
- Teszteszközök ismerete

Amit kínálunk:

- Nemzetközi környezet
- Izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok
- Hosszú távú perspektíva
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Fiatal, dinamikus csapat, támogató munkahelyi környezet

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségre: E-mail cím megjelenítése .

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő