www.cvonline.hu

Tesztelő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 660668
lejárt

 Tesztelő

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Automatizált és manuális tesztelési feladatok ellátása

Feladatkör, felelősségek:    • Automatizált és manuális tesztelési feladatok ellátása

• Tesztesetek írása, dokumentálása

• Fejlesztői csapattal való együttműködés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Főiskolai / egyetemi végzettség

• Webes alkalmazások automatizált és manuális tesztelésben szerzett tapasztalat

• Selenium, testNG, JUnit ismerete

• Terheléses, integrációs, regressziós tesztekben szerzett tudás előny

Nyelvtudás:    Magabiztos, szóban és írásban is aktív angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Ügyfelünk fő tevékenységként webes technológiákra összpontosítva végez informatikai fejlesztéseket a nemzetközi piacon. A vállalat nagy hangsúlyt fektet alkalmazottainak megtartására és szakmai fejlesztésére, és kiemelt figyelmet szentel a kutatás-fejlesztésnek.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió