www.cvonline.hu

Tesztelő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.12.06.
Hirdetés azonosító: 1233062
lejárt

 Tesztelő

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Nemzetközi, piacvezető pénzügyi vállalat zöldmezős core projektjébe keresünk tesztelő szakembereket.

Feladatkör, felelősségek:

•- Aktív napi részvétel az agilis szoftverfejlesztési csapat munkájában

•- Tesztelési kockázatok és prioritások felismerése és figyelembe vétele a tesztesetek kidolgozása és alkalmazása során

•- Hozzájárulás a tesztelési folyamatok folyamatos fejlesztéséhez

•- Funkcionális, integrációs tesztelési feladatok ellátása

•- Tesztesetek megtervezése, teszt forgatókönyvek összeállítása

•- Manuális tesztek végrehajtása

•- Elvégzett tesztek kiértékelése, riportolása ticketing rendszerben, hibák újratesztelése

•- Dokumentációk elkészítése

•- Folyamatos kommunikáció az agilis csapat valamennyi tagjával: fejlesztő, BA, PM

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Felsőfokú IT, műszaki vagy gazdasági diploma / egyéb diploma és releváns munkatapasztalat

•- Magas szintű Excel ismeret (képletek, kimutatások, szűrések, táblák összefésülése, stb.)

•- További MS Office eszközök alapos ismerete

•- § Dokumentálási képesség

•- Rugalmasság és jó monotonitástűrés

•- Középfokú angol nyelvtudás; (napi szóbeli és írásbeli kommunikációhoz)

•- Tesztelési módszertanok alapvető ismerete

•- Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség, csapatjátékos hozzáállás

•- Alapos, precíz munkavégzés

•- Agilis szoftverfejlesztési módszertan (Scrum) ismerete

•- Tesztautomatizálási gyakorlat előny

Nyelvtudás:

Középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk nemzetközi, piacvezető pénzügyi vállalat, melynek fő célja, hogy a legjobb digitális szolgáltatást nyújtsa ügyfeleinek a profitabilitás megtartása mellett.

Amit megbízónk kínál:

• Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet

• Szakmai fejlődési lehetőségek tréningek, továbbképzések

• Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak

• Innovatív, korszerű technológiai környezet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.