www.cvonline.hu

Tesztelő

  • A hirdetés 163 napja lejárt

Tesztelő

Magyar tulajdonban lévő, gyorsan növekedő, egyedi alkalmazásfejlesztéssel foglalkozó informatikai cég keres megoldás orientált munkatársat az alábbi feltételekkel.

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 5 éves informatikai tesztelői tapasztalat
  • Tesztesetek tervezésében, készítésében, végrehajtásában és kiértékelésében szerzett tapasztalat
  • Folyamatos együttműködés a megrendelő képviselőivel és a fejlesztőkkel
  • Alapszintű SQL ismeret
  • Bug-tracking rendszer használati tapasztalat

FELADATOK:

  • Tesztadatok készítése, karbantartása és elemzése adatbázisban
  • Részvétel a szoftvertervezési és –tesztelési dokumentumok elkészítésében, átvizsgálásában
  • Manuális teszttervek és tesztesetek fejlesztése, elemzése és végrehajtása
  • Rendszerek közti IF üzenetek elemzése
  • Esetek rögzítése
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése
  • Proaktív részvétel a hibaokok felkutatásában

ELŐNY:

  • Államilag elismert felsőfokú egyetemi vagy főiskolai informatikai végzettség
  • Oracle és/vagy MS SQL és/vagy PostgreSQL tapasztalat SVN ismeret/tapasztalat
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Automata teszteszköz használatában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási rutin
  • Alapszintű ISTQB tanfolyam/vizsga

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szakmai növekedést biztosító munkakör
  • Kiváló munkahelyi légkör

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő