www.cvonline.hu

Tesztelő

  • A hirdetés 417 napja lejárt

Tesztelő

Partnerünk több mint tíz éve a villamos energia- és gázipar, valamint a telekommunikációs szektor elismert szoftver beszállítója. Kiemelkedő szakmai színvonalú csapatuk bővítéséhez keresnek kollégákat.

Pozíció azonosító: B21AT

Kategória: IT Szoftverfejlesztés, Tesztelő

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Rendszertesztelési módszerek és környezetek folyamatos fejlesztése
  • Tesztelési feladatok elvégzése automatizáltan és manuálisan
  • Tesztesetek előkészítése üzemeltetői és végfelhasználói szempontból (UAT)
  • Fejlesztői csapat támogatása a rendszerhibák felderítésében és javításában
  • A szükséges tesztelési dokumentációk előállítása

Elvárások

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Automatizált teszt eszközök ismerete (JUnit, JBehave)
  • Continuous integration megoldások ismerete
  • Adatbázis és SQL ismeretek
  • Java nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Nyitottság és folyamatos fejlődés
  • Eredményorientáltság

Előny

  • Unix shell szkriptelési ismeretek
  • SOAPUI ismeretek
  • TDD ismeretek
  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb információ

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Kiváló munkakörülmények

Jelentkezés: Magyar szakmai önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő