www.cvonline.hu

Tesztelő [ZFPS-T01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.01.08.
Hirdetés azonosító: 445848

Focus consulting

Megbízónk

Magyar tulajdonú, piacvezető dokumentumkezelő rendszer fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk számára keresünk, bővülés okán, több fő Tesztelőt.

Feladatok

- szoftver-, rendszertesztelés és üzemeltetés (SOAP WS, C++, Java, ORACLE)
- release-ek és 3rd party szoftverek telepítése (GlassFish, ORACLE)
- elsősorban Windows szerverek adminisztrációja
- kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

- Oracle 11g ismeretek, adminisztrátori szint előny
- nagyvállalati környezetben, feladatkritikus rendszereken szerzett munkatapasztalat
- Angol kommunikációs szintű nyelvtudás
- ISTQB certifikáció előny
- Hiba- és verziókövető eszközök ismerete (FogBugz, Subversion, SourceSafe)
- Csapatszellem, alkalmazkodó készség
- Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
- Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés

Egyéb

- versenyképes fizetési és juttatási csomag
- új szolgáltatás típus fejlesztésében való részvétel
- családias hangulat
- minőségi szoftverfejlesztés

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió