www.cvonline.hu
Tesztelő üzemeltetési tapasztalattal (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 702112
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Nem funkcionális, hordozhatósági és megbízhatósági szoftvertesztek végrehajtása

  • Tesztesetek tervezése, létrehozása és végrehajtása

  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése

  • Szoros kapcsolattartás a német üzemeltetőkkel

  • Aktív részvétel a hibaokok felkutatásában, a hibák javításának támogatásában

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat

  • 3-5 éves releváns (üzemeltetési, adminisztrátori, tesztelési) tapasztalat

  • Felsőfokú német és legalább középfokú angol nyelvtudás

  • Windows, illetve különböző UNIX implementációk (AIX, Solaris, shell scripting) magas szintű ismerete

  • Adatbázis adminisztrátori tapasztalat (PL SQL, MySQL)

  • Webkiszolgálók gyakorlati ismerete: Microsoft IIS, Apache Tomcat

  • MQ Websphere tapasztalat

Előny:

  • fejlesztési tapasztalat

  • ISTQB vizsga

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet az   Infoparkban

Jelentkezés   módja

Kérünk, hogy részletes magyar vagy német nyelvű szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 76833

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió