www.cvonline.hu
Tesztelő (tesztautomatizálás) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 811025
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Web és ARS alapú alkalmazások tesztelése

 - Tesztadatok készítése és karbantartása

 - Manuális tesztesetek tervezése, létrehozása és   végrehajtása

 - Tesztautomatizálás, szkriptek önálló írása, futtatása, karbantartása

 - Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése

 - Talált hibák dokumentálása, hibajegyek kezelése

 - Aktív részvétel a hibaokok felkutatásában,   problémamegoldás

 - Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel

Elvárások

 - IT területen szerzett felsőfokú végzettség

 - Legalább 3 éves tesztelési területen szerzett tapasztalat

 - Legalább középszintű angol és német nyelvtudás

 - Tesztautomatizáció terén szerzett tapasztalat (Selenium)

 - ISTQB Foundation bizonyítvány

 - Logikus gondolkodásmód

 - Önálló munkavégzés

Előny:

 - SQL,

 - Visual Basic,

 - Linux, Unix ismeretek

 - Script nyelvek ismerete

 - ISTQB Advanced TA vagy TTA bizonyítvány

 - HP Quality Center, HP Quicktest

 - Java vagy valamilyen objektum orientált nyelv ismerete

 - Oracle és/vagy MS SQL adatbázis-kezelési ismeretek

 - Agile tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el! Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont Keresés állásazonosító alapján: 80781

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió