www.cvonline.hu
Tesztelő - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ2546)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.12.15.
Jelentkezési határidő: 2014.01.01.
Hirdetés azonosító: 718427
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Tesztelő

Feladat:
- Elektromos kötések oldása és létesítése (ólommentes ónforrasztás elektromos modulon)
- Forrasztás ellenőrzése nagyítólámpás munkahelyen (hiba felismerése és annak javítása)
- Hibajavítás, alkatrészek (elektromos modul, csatlakozó kábel) cseréje
- A szerelt készülék bekapcsolása és a készülék teljes funkció ellenőrzésének elvégzése a megrendelő által előírt specifikációnak megfelelően (pl. software feltöltés, adatmentés pld pendrive hordozóra),LED kijelző ellenőrzése
- A készülék megfelelő működését igazoló teszt elvégzése, sikeres teszt elvégzését igazoló
nyomtatott szelvény adatainak értékelése

Elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Forrasztási tapasztalat
- Elektronikai területen szerzett szakmai tapasztalat
- Kiváló látás és kézügyesség
- Pontosság, precizitás
- Határozott idejű szerződés és állandó délelőttös műszak vállalása

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Engi Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.