www.cvonline.hu
Tesztelő (SAP tapasztalattal) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 754286
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Tesztesetek tervezése, létrehozása, önálló kivitelezése és   adminisztrációja

 - Bejövő hibajelentések esetén hibaelhárítás (hibaelemzés, hibajavítás,   stb.)

 - Problémamegoldás a fejlesztési csapattal együttműködve

 - Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztőkkel

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat

 - 1,5-2 év tapasztalat SAP területen (CS, SD, CO)

 - Min 1 év tesztelési tapasztalat

 - Aktív, középfokú német és angol nyelvismeret szóban és írásban

Előny:

 - SAP ABAP, XML

 - ISTQB

 - C#, Java ismeret

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az   Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79957

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió