www.cvonline.hu

Tesztelő (QS-5222)

  • A hirdetés 630 napja lejárt

Telekommunikációs szoftver fejlesztéséért felelős csapatunkba keresünk

tesztelőket,

automatizált tesztelési feladatokra.

Fő feladatok:

- Tesztesetek megtervezése
- Teszt forgatókönyvek összeállítása, tesztek végrehajtása
- Funkcionális, integrációs, terheléses és end user tesztek elvégzése
- Elvégzett tesztek kiértékelése, riportálása, hibák újratesztelése
- Folyamatos kapcsolattartás szoftverfejlesztő csapatokkal (.Net)
- Dokumentációk elkészítése

Elvárás:

- Min. 1-2 éves automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
- SQL alapfokú ismerete
- Középfokú angol nyelvtudás
- Teszteszközök ismerete
- Linux/Unix, IP-s és konfigurációs alapismeretek

Előny:

- Telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
- Scrum módszertan ismerete
- .Net környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Nemzetközi környezet
- Izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok
- Hosszú távú perspektíva
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Fiatal, dinamikus csapat, támogató munkahelyi környezet

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol