www.cvonline.hu

Tesztelő operátor

  • A hirdetés 562 napja lejárt

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

2 Tesztelő operátor

munkatársat keres budaörsi (1 fő) és budapesti - 22. kerület - (1 fő) telephelyre.

Feladatok:

  • Javított készülékek ellenőrzése, tesztelése
  • Elektronikai termékek minőségének ellenőrzése
  • A tesztelési folyamatokhoz szükséges adminisztráció elvégzése
  • Egyéb, a munkaköréhez kapcsolódó tevékenység elvégzése

Elvárások:

  • 2  MŰSZAKOS munkarend vállalása
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítástechnikai, elektronikai beállítottság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Monotónia tűrés
  • Pontosság, precizitás

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk.