www.cvonline.hu
Tesztelő mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.01.
Jelentkezési határidő: 2016.03.08.
Hirdetés azonosító: 1001834
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk jól ismert multinacionális és hazai nagyvállalatoknak nagy megbízhatóságú szoftvereket készít, egyedi és komplex igényeik szerint. Elkötelezett, magas szakmai kultúrájú csapatuk bővítéséhez keresünk Tesztelő kollégát.
Feladatok:
- Rendszertesztelési módszerek és környezetek kialakítása, folyamatos fejlesztése
- Tesztelési feladatok elvégzése automatizáltan és manuálisan
- Tesztesetek előkészítése, üzemeltetői és végfelhasználói szempontból (UAT)
- Fejlesztői csapat segítése a rendszerhibák felderítésében és javításában
- A szükséges dokumentációk előállítása

Követelmények
Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Automatikus tesztelésben szerzett gyakorlat
- Automatizált teszt eszközök ismerete (JUnit, JBehave stb.)
- Continuous Integration megoldások ismerete
- Adatbázis és SQL ismeretek
- Java nyelv ismerete
- Kreatív gondolkodásmód
- Nyitottság és folyamatos fejlődés
- Eredményorientáltság
- Belső motiváció

Előny:
- Unix shell szkriptelési ismeretek
- SOAP ismeretek
- TDD ismeretek
- Agilis környezetben szerzett tapasztalat
- Aktív angol nyelvtudás

Ha szeretnél egy rugalmas, korrekt munkaadónál, fiatalos, jó hangulatú csapatban, kiváló körülmények között dolgozni, akkor itt a helyed.

Kategória
IT / Informatika
Régió