www.cvonline.hu

TESZTELŐ (manuális és automatizált tesztelésre)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 995563
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Tesztelőket keresünk azonnali kezdéssel MANUÁLIS és AUTOMATIZÁLT tesztelési feladatokra.

Feladatkör, felelősségek:    • Tesztjegyzőkönyvek készítése

• Tesztesetek, teszteljárások elkészítése

• Felhasználói kézikönyv készítése

• Ügyfelektől érkező visszajelzések validálása

• Hibajavítási feladatok kapcsán egyeztetés a fejlesztőkkel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Tesztelésben szerzett munkatapasztalat

• Jegykezelő rendszerek (pl bugtracker) ismerete, azok használatában való tapasztalat

• Automatizált tesztelőknél loadtesztek, terheléses tesztek ismerete szükséges, valamint automatizált scriptek használata

• Precizitás, monotónia tűrés, jó dokumentációs készség

Nyelvtudás:    Angol nyelvtudás írásban és szóban

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió