www.cvonline.hu

Tesztelő (Linux és hálózati ismeretekkel)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1055492
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Lendületes csapatunk keresi hálózati tesztelő munkatársát!

Feladatkör, felelősségek:

•Agilis csapatban virtualizált rendszerek tesztelése,

•Kapcsolattartás a munkatársakkal,

•Részvétel angol nyelvű videókonferenciákon.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Várunk fiatalos, lendületes csapatunkba, ha rendelkezel az alábbi tapasztalatokkal:

• min. 1 év hálózati tesztelői tapasztalatod van,

• VLAN, routing és Linux ismeretekkel bírsz,

• min. egy szkriptnyelvet használsz (pl: bash, perl, python, JavaScript, PHP)

• ismered az IP protokollokat (TCP/IP, UDP, SIP, SCTP),

• úgy érzed, a tanulás nem ér véget az iskolapadban.

Előnyt jelent a pályázatodnál:

• ha értesz a virtualizációhoz (Openstack, VMware)

• ha van IMS tapasztalatod.

Nyelvtudás:

Aktív angol nyelvtudás (szóban, írásban)

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy multinacionális vállalat, amely professzionális IT és telekommunikációs fejlesztési szolgáltatásokat nyújt ügyfelei részére.

Amit ajánl:

• kiváló fejlődési lehetőség,

• kellemes munkakörnyezet,

• rugalmas munkaidő,

• piacképes mellékjuttatások, cafeteria, bónuszlehetőség, okostelefon.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió