www.cvonline.hu

TESZTELŐ (JAVA, SAP, ORACLE) - NÉMETORSZÁG

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 909401
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Német IT projekteken (Berlin, München, Wolfsburg, Düsselrodf, stb.) tesztelési feladatok ellátása.

Feladatkör, felelősségek:    • Német IT projekteken (Berlin, München, Wolfsburg, Düsselrodf, stb.) tesztelési feladatok ellátása.

• A fejlesztési technológia jellemzően JAVA, SAP, ORACLE.

• Az ügyfelek a legkülönbözőbb iparágakból kerülnek ki.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Felsőfokú végzettség

• Folyékony német nyelvtudás

• Legalább 3 éves szoftvertesztelői tapasztalat

• Regressziós tesztelés

• Funkcionális tesztelés

• Automatizált tesztek készítése, futtatása

• Bármilyen teszteléshez használt tool-ok ismerete

• ISTQB vizsga

• Nyitott, jól kommunikáló, önálló munkára képes, rugalmas személyiség

Előnyt jelent:

• Tesztelési stratégia, tesztforgatókönyv, teszteset készítési tapasztalat

• Alapvető programozási ismeretek (főleg scriptek írása), esetleg JAVA tapasztalat

• társalgási szintű angol

Nyelvtudás:    Folyékony német nyelvtudás, társalgási szintű angol előny

A megbízó cég profilja:    Megbízónk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő szoftverfejlesztő cég.

Amit megbízónk kínál:

• Vonzó fizetési csomag,

• Szállás, utazás, biztosítás

• Munkába állás 30-45 napon belül

• Lehetőség a legújabb technológiák használatára, sokszínű feladatok, változatos projektek

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld