www.cvonline.hu

Tesztelő - INTS/14/40

  • Frissítve 28 napja

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

Szoftver Tesztelő munkatársat

Ref.: INTS/14/40

Feladatok:

  • Tesztelés, eleinte manuális, a későbbiekben automatizált
  • A tesztelési folyamat monitorálása, debuggolás
  • Teszt fejlesztőkkel és analyst-ekkel való együttműködés
  • Teszttervek, tesztesetek készítése és futtatása, jelentések készítése
  • Teszteredmények kiértékelése, ticket-ek kezelése
  • Technikai dokumentációk értelmezése
  • Ügyfeleink általános működésének, valamint a fejlesztéseinkhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése

Elvárások:

  • Tesztelési eljárások és metodológia ismerete
  • ISTQB minősítés
  • Vonatkozó adatbázisok (SQL, PostgreSQL, Oracle) ismerete
  • Fél év tesztelési tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség

Előny:

  • Tesztelési területen használatos termékek ismerete
  • Tapasztalat automatizált tesztelésnél használt keretrendszerekkel
  • Java EE tudás
  • Continuous Integration tudás (Jenkins)
  • Scrum és agilis módszertanok ismerete
  • Javascript vagy más szkriptnyelvek ismerete
  • Felsőfokú végzettség informatikai vagy hasonló területen

Amit kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetőség
• Támogató munkakörnyezet
• Szakmai és nyelvi képzések, fejlődési lehetőség
• Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest

Az Ön tanácsadója Ling Dóra lesz.

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Budapest főváros
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest